Bizi Arayın: 0332 251 76 08 - E-posta: info@ikazelektrik.com
Elektrik ve Makine sektöründe öncü marka

Hakkımızda.

Geçmiş deneyim ışığında kurulan İkaz Elektrik, deneyimle harmanladığı enerjisini genç, dinamik, yenilikçi ve global bir anlayışla bütünleştirerek sektördeki yerini almıştır. İkaz Elektrik, bünyesine kattığı çözüm ortaklarıyla beraber sektörel tüm ihtiyaçların tek bir elden tedarik edilebildiği bir yapıya dönüşmüştür.

Firmamız, konusunda uzman ekibiyle beraber gelişiminde süreklilik vizyonunu, disiplinli yönetim sistemiyle birleştirip müşterilerine sınırsız hizmet ve kaliteli çözümler sunmaktadır. Sektörün en önemli markaları için en iyi fiyatlarla beraber en hızlı çözüm olanaklarını sunmak için teknik altyapı yatırımlarımızı kesintisiz sürdürüyoruz.

İkaz Elektrik, deneyimli satış kadrosu ve yıllara dayanan ticaret tecrübesiyle müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir. İkaz Elektrik bünyesinde teklif talepleriniz çok hızlı cevaplanmaktadır.

Saygın ve güvenilir bir firma profilini benimseyen İkaz Elektrik, sektörünün lider firmaları arasında yer almayı hedeflemektedir. İkaz Elektrik elektrik malzemelerinde yaşanan gelişmeleri yakından takip etmek ve araştırmacı kimliğiyle sürekli yeniliği yakalamak amacını taşımaktadır.

Siz de tedarikleriniz için İkaz Elektrik ayrıcalıklarını incelemeden kararınızı vermeyin…

Başa Dön
Enter your Infotext or Widgets here...